UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

popieram ale widzę że nikt nic nie robi radni mają wiele tematów głęboko w d.... czy to pis czy inni co dalej z kosztami zuo czy opłaty za c. o

Wyborca2025

Anuluj