UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
popieram ale widzę że nikt nic nie robi radni mają wiele tematów głęboko w d.... czy to pis czy inni co dalej z kosztami zuo czy opłaty za c. o
Wyborca2025
popieram ale widzę że nikt nic nie robi radni mają wiele tematów głęboko w d.... czy to pis czy inni co dalej z kosztami zuo czy opłaty za c. o
Wyborca2025