UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ile przykleja kasy ci za pół godziny grania. A o godz na 24,00 to postrzelamy my mieszkancy bo was w um ratuszu nie stać na fajerwerki.
Ile przykleja kasy ci za pół godziny grania. A o godz na 24,00 to postrzelamy my mieszkancy bo was w um ratuszu nie stać na fajerwerki.