UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ile przykleja kasy ci za pół godziny grania. A o godz na 24,00 to postrzelamy my mieszkancy bo was w um ratuszu nie stać na fajerwerki.


Anuluj