Wybrany wątek opinii
Jak zwykle nic konkretnego, jak to na wsi. Nuda, nic się nie dzieje.
Do moderacji
Odpowiedz
36
67
@Pos - Jak to w Olsztynie. Nic dodać nic ująć.
Do moderacji
Odpowiedz
22
13
@Pos - No tak wiadomo lepiej narzekać. Bukovski w Elblągu nareszcie :)
Do moderacji
Odpowiedz
23
13
@Pos - Dla takich wieśniaków i tak zbyt wiele.
Do moderacji
Odpowiedz
21
15
@Pos - Frombork ma większe atrakcje dla ciebie
Do moderacji
Odpowiedz
22
8
@Pos - Idź więc spać z kurami 😉.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
@Pos - Jak zwykle nic nie wniosłeś. Tylko pustka
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
No właśnie Matt Bukowski to duża gwiazda muzyki trance i występuje na sunrise 💪👍👍 jego utwory grają też Armin van Buuren czy Schulz, Paul van Dyk, John O’Callaghan, Paul Oakenfold, Sean Tyas i wielu innych, ale nie każdy o tym wie 😉 wiadomo że zawsze znajdą się narzekacze 😁 ale jak im nie pasuje to przecież mają Polsat czy otwarte dyskoteki w sylwestra😉 ale zapewniam że Matt Bukowski da konkretnego czadu i będzie ogień 🔥🔥🔥
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
@Kima - Skąd ludzie w Elblągu mają znać Matt Bukovski... ? 🤣 Taka wiocha to zna tylko Martyniuka
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
@Pos - Inteligentni ludzie nigdy się nie nudzą. W gronie inteligentych i kulturalnych ludzi lepiej się nie odzywać i udać głupka aniżeli wypowiadać swoje przemyślenia i rozwiać wszelkie wątpliwości
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@Pos - Maruda!!! U Niego zawsze nuda!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0