UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jadę do trójmiasta na sylwestra. Co tu jest ? Nora. Nawet ulicy nie potrafią zbudować np. Wschodniej. Żenada, wzięli jakieś DJ. Co to jest ?. Nie ma zespołów z prawdziwego zdarzenia ?. Zaorać i zrobić drogi polne.
jes