UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ale wy macie na*rane w tych baniach.. jedni i drudzy mimo ze mam prawicowe poglądy to naprawdę... niedługo w kiblu powca z pisowcem zobacze


Anuluj