UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ale wy macie na*rane w tych baniach.. jedni i drudzy mimo ze mam prawicowe poglądy to naprawdę... niedługo w kiblu powca z pisowcem zobacze
ale wy macie na*rane w tych baniach.. jedni i drudzy mimo ze mam prawicowe poglądy to naprawdę... niedługo w kiblu powca z pisowcem zobacze