50
28.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak zwykle śmierdzi biedą ogólnie parodia
(2025.12.22)
Przepraszam, co to jest "cicha pirotechnika"? Kapiszony?
Elbląg 2026 (2025.12.22)
Najlepiej było by bez tej pirotechniki
(2025.12.22)

info

6  
  13
Na WOSP juz głośna pirotechnika nie bedzie szkodzić pieskom i kotkom ???
Głos z oddali tłumu (2025.12.22)
W zeszłym roku tak zaczadził po petardach że na moście niskim nie było czym oddychać, dosłownie płuca pełne smrodu i opadu więc w tym roku na pewno zostanie w domu mimo że mam sto metrów do mostu.
(2025.12.22)

info

7  
  7
Znowu marudny marudzą, zawsze beeeee ?
(2025.12.22)

info

7  
  10
Tym co wszystko nie pasuje posłowiem że.... Powiadają że w relacjach damsko- męskich zawsze tak się dzieje, że gdy ona mięknie, on twardnieje.
(2025.12.22)

info

1  
  6
Jesteśmy jednym z najbiedniejszych województw dlatego tak jest a sami sobie jesteśmy winni mogliśmy przynależyc do pomorskiego na pewno nie było by gożej trzeba było pomyśleć parę lat wstecz
arutek (2025.12.22)

info

8  
  2
@Pos - Idź więc spać z kurami 😉.
(2025.12.22)
@Pos - Jak zwykle nic nie wniosłeś. Tylko pustka
Romulec (2025.12.22)