A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak zwykle śmierdzi biedą ogólnie parodia
Przepraszam, co to jest "cicha pirotechnika"? Kapiszony?
Najlepiej było by bez tej pirotechniki
Na WOSP juz głośna pirotechnika nie bedzie szkodzić pieskom i kotkom ???
W zeszłym roku tak zaczadził po petardach że na moście niskim nie było czym oddychać, dosłownie płuca pełne smrodu i opadu więc w tym roku na pewno zostanie w domu mimo że mam sto metrów do mostu.
Znowu marudny marudzą, zawsze beeeee ?
Jesteśmy jednym z najbiedniejszych województw dlatego tak jest a sami sobie jesteśmy winni mogliśmy przynależyc do pomorskiego na pewno nie było by gożej trzeba było pomyśleć parę lat wstecz
@Pos - Idź więc spać z kurami 😉.
@Pos - Jak zwykle nic nie wniosłeś. Tylko pustka