UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zdecydujcie się- jak jest jakaś impreza to jęczycie, że po co, że drogo, że na coś lepszego można było wydać te pieniądze. Jak są jakieś gwiazdy to drogie i byle jakie. Jak nie wywalą kupy kasy to też źle. Nikt wam nie dogodzi. Całe szczęście, że Stare Miasto w Sylwestra nie jest obowiązkowe.