UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zdecydujcie się- jak jest jakaś impreza to jęczycie, że po co, że drogo, że na coś lepszego można było wydać te pieniądze. Jak są jakieś gwiazdy to drogie i byle jakie. Jak nie wywalą kupy kasy to też źle. Nikt wam nie dogodzi. Całe szczęście, że Stare Miasto w Sylwestra nie jest obowiązkowe.