A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jakiż to przewspaniały dla pospólstwaDar wymedytowali najlepsiUE? Otóż doszli do wniosku, że bardzo ucieszą się ludy gdy pod choinki wigilijne dotrze wiadomość, że otrzymają 90mldEuro... doSpłaty... Skąd taka hojność? Otóż z wiedzy, że radość podwójna lepsza jest od pojedynczej. I dlategoKrainaU otrzyma na tąWa. kę 90mldEuro, żeby była radość pierwotna, a dla radości wtórnej te same 90mld doSpłaty otrzymają ludyEU, które będą mogły chlubić się i radować, że ich trudPodatkowy zostanie wykorzystany do przedłużenia świętejWo. ny.
A skąd pewność, że polscyPo. dani się ucieszą? Ano stąd, że przy najbliższych wyborach znowuZag. osują na tych, którzy przekażąKrainie owocePolskiej pracy.
@donChichot - To i śmieszne, i straszne, ale większośćElektoratu nadwiślańskiego lubi płacićHaracze albo ma zbiorowy syndromSztokholmski....
Najważniejsze że batyr zawetował podwyżki na alkohol i można kultywować polskie tradycje
Dzisiaj we wtorek potężne kolejki jak za komuny za chlebem z małych prywatnych jeszcze piekarni a nie sztucznego i odgrzewanego z marketów a najgorszy jest w lidlu
A ja kupuję tylko w Dino albo Stokrotce
Ale jak to drożej, przecież pisowska drożyzna podobno się skończyła?!
@Syndrom sztokholmski - Art.196 Kodeksu karnego - publiczne obrażanie uczuć religijnych poprzez znieważanie przedmiotów czci religijnej
To nie jest świąteczny koszyk. Ludzie to tyle mają teraz pieniędzy, że nikogo nie martwią śmieszne podwyżki a taki ubogi PortElowy koszyk to w nosie mają. Szaleństwo w marketach sklepach itd. Lecą setki i tysiące zł. na zakupy i prezenty W ogóle to tydzień w którym są święta powinien być wolny od pracy i na zakupy przeznaczony a po zakupach świętowanie. Ekspedientki i obsługa powinny tylko pracować i bardzo godziwie zarobić za harówkę do nocy. I kto by pomyślał, że dwa lata rządów po 23r tak Polskę na dobre zmieniły.
ja kupuję bułki i chleb tylko to dobry Niemiecki market nie pisowski ale i tak zresztą pisowcy nie mają marketów oni nic nie mają nic nie robią ale doili 8 lat Polaków