UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ja kupuję bułki i chleb tylko to dobry Niemiecki market nie pisowski ale i tak zresztą pisowcy nie mają marketów oni nic nie mają nic nie robią ale doili 8 lat Polaków


Anuluj