UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ja kupuję bułki i chleb tylko to dobry Niemiecki market nie pisowski ale i tak zresztą pisowcy nie mają marketów oni nic nie mają nic nie robią ale doili 8 lat Polaków
ja kupuję bułki i chleb tylko to dobry Niemiecki market nie pisowski ale i tak zresztą pisowcy nie mają marketów oni nic nie mają nic nie robią ale doili 8 lat Polaków