42
22.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
PIS dogania KO w sondażach. Zresztą nie sondaże wygrywają. Kabarety już się wyśmiewają z niby rządów Tuska. Tylko..... popierają KO.
bra (2025.12.22)
pewnie na zamówienie pisu, za ich czasów, taniocha była,
(2025.12.22)

info

2  
  0
i cukier..... a pis jak inflację podniósł a dziurę w budżecie to kto wyśrubował
(2025.12.22)
Za pisu było TANIO bo było 18% inflacji teraz jest DROŻYZNA bo jest 2.5%. Czego nie rozumiecie ? Było się uczyć
Ciemny lud (2025.12.22)

info

4  
  3
Za PiS Polacy mieli więcej pieniędzy w kieszeniach, mimo że było drożej, ale tvp info informowała, że drożej to taniej, bo np. masło kosztowało 10 zł, tyle samo cukier 10 zł, a za Tuska już za 2.99 można kupić masło czy cukier, co odbija się na budżecie państwa i mniej podatków wpływa od tańszych towarów z grupy Gifena. Tragedia słuchanie o drogich świętach !!! PiS to obłuda, pazerność, złodziejstwo i kłamstwo dla kasy.
(2025.12.22)

info

4  
  2
Jest dużo lepiej. Moja żona dostała dobrą pracę, kupiliśmy dom i mamy yaht z kpo, a wszystko tylko za to, *e wiem kogo po opierać. tusk kocham cię.
(2025.12.22)

info

4  
  1
"Za Po to drożyzna szaleje" - a pamiętasz zwykłą pietruszkę po 21 zł masło po 11 za PIS, za PO, to PIS trolle szaleją
(2025.12.22)
Dzięki rządom PiSu i Glapinskiego, ludzie już wiedzą co to jest inflacja i drożyzna.
Racja (2025.12.22)

info

4  
  0
A czy potrzebujesz tych dwóch sztuk?? Zmuszanie do nadmiernego kupowania
Ggg (2025.12.23)
Zawsze jednak bawi kiedy Redaktor postrzega świat przez portfel najmniej zamożnych mieszkańców Elbląga. Skąd założenie, że tylko takie osoby u nas żyją? Przecież jest też grupa żyjąca zupełnie inaczej i dla nich zakupy w dowolnej sieciówce na poziomie 300-400 zł za koszyk to standard
(2025.12.23)

info

0  
  1