UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dzisiaj we wtorek potężne kolejki jak za komuny za chlebem z małych prywatnych jeszcze piekarni a nie sztucznego i odgrzewanego z marketów a najgorszy jest w lidlu


Anuluj