UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dzisiaj we wtorek potężne kolejki jak za komuny za chlebem z małych prywatnych jeszcze piekarni a nie sztucznego i odgrzewanego z marketów a najgorszy jest w lidlu
Dzisiaj we wtorek potężne kolejki jak za komuny za chlebem z małych prywatnych jeszcze piekarni a nie sztucznego i odgrzewanego z marketów a najgorszy jest w lidlu