42
22.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
ja kupuję bułki i chleb tylko to dobry niemiecki market nie peowski ale i tak zresztą peowcy nie mają marketów oni nic nie mają nic nie robią ale doili 8 lat polaków
(2025.12.23)

info

1  
  1
To jest jakaś ruska propaganda! Jak można publikować tak zakłamane dane?! W uśmiechniętym państwie rudego Niemca jest dobrze, a obywatelom żyje się znakomicie. Rozumiecie - znakomicie! Wszystko tanieje, a każdy z nas ma uśmiech na twarzy.
Skarabeusz (2025.12.23)

info

0  
  1