A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
ja kupuję bułki i chleb tylko to dobry niemiecki market nie peowski ale i tak zresztą peowcy nie mają marketów oni nic nie mają nic nie robią ale doili 8 lat polaków
To jest jakaś ruska propaganda! Jak można publikować tak zakłamane dane?! W uśmiechniętym państwie rudego Niemca jest dobrze, a obywatelom żyje się znakomicie. Rozumiecie - znakomicie! Wszystko tanieje, a każdy z nas ma uśmiech na twarzy.