Wybrany wątek opinii

Dzisiaj we wtorek potężne kolejki jak za komuny za chlebem z małych prywatnych jeszcze piekarni a nie sztucznego i odgrzewanego z marketów a najgorszy jest w lidlu
(2025.12.23)
ja kupuję bułki i chleb tylko to dobry Niemiecki market nie pisowski ale i tak zresztą pisowcy nie mają marketów oni nic nie mają nic nie robią ale doili 8 lat Polaków
(2025.12.23)
Powrót do komentarzy