UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To nie jest świąteczny koszyk. Ludzie to tyle mają teraz pieniędzy, że nikogo nie martwią śmieszne podwyżki a taki ubogi PortElowy koszyk to w nosie mają. Szaleństwo w marketach sklepach itd. Lecą setki i tysiące zł. na zakupy i prezenty W ogóle to tydzień w którym są święta powinien być wolny od pracy i na zakupy przeznaczony a po zakupach świętowanie. Ekspedientki i obsługa powinny tylko pracować i bardzo godziwie zarobić za harówkę do nocy. I kto by pomyślał, że dwa lata rządów po 23r tak Polskę na dobre zmieniły.

Czy

Anuluj