UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@donChichot - To i śmieszne, i straszne, ale większośćElektoratu nadwiślańskiego lubi płacićHaracze albo ma zbiorowy syndromSztokholmski....
tyle
@donChichot - To i śmieszne, i straszne, ale większośćElektoratu nadwiślańskiego lubi płacićHaracze albo ma zbiorowy syndromSztokholmski....
tyle