UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@donChichot - To i śmieszne, i straszne, ale większośćElektoratu nadwiślańskiego lubi płacićHaracze albo ma zbiorowy syndromSztokholmski....

tyle

Anuluj