UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To nie jest świąteczny koszyk. Ludzie to tyle mają teraz pieniędzy, że nikogo nie martwią śmieszne podwyżki a taki ubogi PortElowy koszyk to w nosie mają. Szaleństwo w marketach sklepach itd. Lecą setki i tysiące zł. na zakupy i prezenty W ogóle to tydzień w którym są święta powinien być wolny od pracy i na zakupy przeznaczony a po zakupach świętowanie. Ekspedientki i obsługa powinny tylko pracować i bardzo godziwie zarobić za harówkę do nocy. I kto by pomyślał, że dwa lata rządów po 23r tak Polskę na dobre zmieniły.
Czy