52
19.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@bra - Tragedia to była za PiSu bo wtedy pan Wilk elblążanom kazał szukać pracy w Gdańsku a inwestycji zero chyba że należy oddać Park Wodny Dolinka za skasowane pieniądze a raczej ich przesunięcie z budowy nowego stadionu w mieście.
(2025.12.19)
Od kilkunastu lat w kółko czytamy to samo - co dalej z budową ul Wschodniej - i pewnie jeszcze przez kilkanaście lat będziemy czytać to samo co dalej.... To jest coś niesamowitego żeby taki łącznik ''budować '' pół wieku. Jak byś tak np powiedział chińczykowi że takie coś u nas tyle czasu - to nikt by ci w to nie uwierzył.
(2025.12.19)

info

41  
  1
Przed drugą wojną światową w dwa lata wydudowano nowe miasto Stalowa Wola wraz z ulicami, hutą i linią kolejową, a w Elblągu kilkaset metrów drogi nie możemy wybudować przez kilka lat. Gratulacje.
marek 2323 (2025.12.19)

info

21  
  1
Ależ w komentarzach imponujący wysyp niecierpliwych samochodziarzy, tupiących nogami żeby już już wylewać asfalt przez las - byle drogo i szybko, tylko że niezbyt wiadomo dokąd (chyba po to, żeby się zakorkowało na Marymonckiej / Kościuszki / przy Szpitalu?). Bardzo słusznie, że miasto w międzyczasie inwestuje w nowe tramwaje i autobusy, bo tylko transport publiczny może skutecznie rozładować korki - na pewno nie kolejne nowe (drogie) drogi dla coraz większej liczby prywatnych aut
Zajonc (2025.12.19)
@bra - przekonaj tę 3 tysięczną grupę, której nie na rękę budowa Wschodniej, dasz radę?
(2025.12.19)
Drogi dla pieszych i rowerów są w Bażantarni i to dużo. Połóżcie igielit dla narciarzy.
er-ce (2025.12.19)
To jeszcze podaj ile było przeznaczone na nowe tramwaje. Jak według ciebie te 35 milionów to zaoszczędzone pieniądze to może czas się cofnąć do szkoły.
(2025.12.19)
bezradność elbląska epizod.....
(2025.12.19)

info

4  
  0
@er-ce - Na igielicie będzie niewygodnie siedzieć i pić piwo.
proste (2025.12.19)
Sam się cofnij. To dobra decyzja choć Pan prezydent jest osądzany od czci i wiary bo przecież mógł i powinien wybrać Polską pesę i właśnie przepłacić o te kwotę. Wybrał tańszą opcję zaoszczędzając choć tylko fikcyjnie te pieniądze to ta różnica na przyszłość bardzo dobrze rokuje dla inwestycji ulicy Wschodniej. można mieć jedno i drugie. W tym przypadku to UM miał rację wybierając tańszą opcję.
(2025.12.19)