UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sam się cofnij. To dobra decyzja choć Pan prezydent jest osądzany od czci i wiary bo przecież mógł i powinien wybrać Polską pesę i właśnie przepłacić o te kwotę. Wybrał tańszą opcję zaoszczędzając choć tylko fikcyjnie te pieniądze to ta różnica na przyszłość bardzo dobrze rokuje dla inwestycji ulicy Wschodniej. można mieć jedno i drugie. W tym przypadku to UM miał rację wybierając tańszą opcję.


Anuluj