UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Od kilkunastu lat w kółko czytamy to samo - co dalej z budową ul Wschodniej - i pewnie jeszcze przez kilkanaście lat będziemy czytać to samo co dalej.... To jest coś niesamowitego żeby taki łącznik ''budować '' pół wieku. Jak byś tak np powiedział chińczykowi że takie coś u nas tyle czasu - to nikt by ci w to nie uwierzył.