UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ależ w komentarzach imponujący wysyp niecierpliwych samochodziarzy, tupiących nogami żeby już już wylewać asfalt przez las - byle drogo i szybko, tylko że niezbyt wiadomo dokąd (chyba po to, żeby się zakorkowało na Marymonckiej / Kościuszki / przy Szpitalu?). Bardzo słusznie, że miasto w międzyczasie inwestuje w nowe tramwaje i autobusy, bo tylko transport publiczny może skutecznie rozładować korki - na pewno nie kolejne nowe (drogie) drogi dla coraz większej liczby prywatnych aut

Zajonc

Anuluj