UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Sam się cofnij. To dobra decyzja choć Pan prezydent jest osądzany od czci i wiary bo przecież mógł i powinien wybrać Polską pesę i właśnie przepłacić o te kwotę. Wybrał tańszą opcję zaoszczędzając choć tylko fikcyjnie te pieniądze to ta różnica na przyszłość bardzo dobrze rokuje dla inwestycji ulicy Wschodniej. można mieć jedno i drugie. W tym przypadku to UM miał rację wybierając tańszą opcję.