Wybrany wątek opinii

Drogi dla pieszych i rowerów są w Bażantarni i to dużo. Połóżcie igielit dla narciarzy.
er-ce (2025.12.19)
@er-ce - Na igielicie będzie niewygodnie siedzieć i pić piwo.
proste (2025.12.19)
Powrót do komentarzy