Wybrany wątek opinii
Drogi dla pieszych i rowerów są w Bażantarni i to dużo. Połóżcie igielit dla narciarzy.
Do moderacji
Odpowiedz
12
2
@er-ce - Na igielicie będzie niewygodnie siedzieć i pić piwo.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0