UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Elblong lubi to - Do takich jak Ty też nie ma. UE to Niemcy, którzy nigdy dobrze nie życzyli. Jedyna szansa dla Nas to silna Polska. Prymitywne kłamstwo, że PIS ciągnie do Rosji. Takie prorosyjskie działanie, widać, że Elblong to pożyteczny idiota lub gorzej. Kaczyński uważa że Putin zabił mu brata bliźniaka i ciągnie do Putina. Rosja wystawiła list gończy na prezydentem Nawrockim. Targowica to Tusk i cała koalicja. Większość działań Tuska sprzyja Niemcom, i dalej Rosji. Przypadek.

bra

Anuluj