UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Państwo z tektury. Wszystko drożeje, a pieniądz traci na wartości. Inflacja (ta rzeczywista, o której nikt z polityków woli głośno nie mówić), dobija każdego dnia polską gospodarkę, niszczy przemysł, doprowadza do obniżenia poziomu jakości życia obywateli. Jest sztucznie napędzana poprzez spekulantów rynkowych, maklerów giełdowych i ekonomistów, którzy tworzą także fałszywe ratingi wpływające na inwestorów na rynkach walutowych. Handel uprawnieniami do emisji CO2 to pętla która dusi gospodarki we wszystkich krajach członkowskich UE, za wyjątkiem samych lobbystów zainteresowanych zyskiem z zielonego szaleństwa. To cena szalonej, niesprawiedliwej społecznie transformacji, którą ponosimy wszyscy.

Mieszko I