62
19.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Poki co z tej wielkiej polityki I zarządzania Braun rośnie w siłę i znowu KO doprowadzil ze będzie rządził pis z konfą i Braunem co będzie tragiczne w skutkach ! Wybierają dziadków leśnych typu Czarzasty i lewica wypada z Sejmu nie mówiąc o Holowni i psl ! Taki marny scenariusz się szykuje
(2025.12.19)

info

3  
  3
Co to w ogóle za PARANOJA, że gdzieś w jakiejś mitycznej Brukseli (czyli de facto Berlinie = większość wysokich urzędników niby skąd pochodzi?) - trzeba prosić i czekać na mityczne "odblokowanie środków" na potrzebną inwestycję, na której wykonanie 80-90% poszło już jakieś...10 000 000 000 PLN ? ? ? - sorki naiwne owieczki, ale to pokazuje jawny, odgórny SABOTAŻ - tego portu już nie da się pewnie zatrzymać, skoro tyle już zostało zrobione... ale da się OPÓŹNIĆ... podobnie jak z CPK - po co nam port lotniczy, skoro jest w Berlinie, i po ca nam więcej portów w Polsce (nie tylko ten mały w Elblągu) skoro jest Hamburg... tak to wygląda - cicha wojna i rywalizacja między unijnym hegemonem, który nie chce podzielić się tortem z innymi... taka mikro gra wewnątrz UE a'la rywalizacja USA-Chiny... niestety Polska póki co - z polskojęzycznymi rządami - ma tak słabych polityków, że to aż boli, gdy się na to patrzy (wbrew tv-propagandzie realizowanej lokalnie w kraju) - i to się dzieje od 20 lat... POPiSLDPSL50... to skuteczni gubernatorzy hamujący rozwój tej (i nie tylko) krainy.
WolneMedia.pl (2025.12.19)

info

7  
  0
[cenzura portelu znowu] - to w ogóle za PARANOJA, że gdzieś w jakiejś mitycznej Brukseli (czyli de facto Berlinie = większość wysokich urzędników niby skąd pochodzi?) - trzeba prosić i czekać na mityczne "odblokowanie środków" na potrzebną inwestycję, na której wykonanie 80-90% poszło już jakieś...10 000 000 000 PLN ? - sorki naiwne owieczki, ale to pokazuje jawny, odgórny SABOTAŻ - tego portu już nie da się pewnie zatrzymać, skoro tyle już zostało zrobione... ale da się OPÓŹNIĆ... podobnie jak z CPK - po co nam port lotniczy, skoro jest w Berlinie, i po ca nam więcej portów w Polsce (nie tylko ten mały w Elblągu) skoro jest Hamburg... tak to wygląda - cicha wojna i rywalizacja między unijnym hegemonem, który nie chce podzielić się tortem z innymi... taka mikro gra wewnątrz UE a'la rywalizacja USA-Chiny... niestety Polska póki co - z polskojęzycznymi rządami - ma tak słabych polityków, że to aż boli, gdy się na to patrzy (wbrew tv-propagandzie realizowanej lokalnie w kraju) - i to się dzieje od 20 lat... POPiSLDPSL50... to skuteczni gubernatorzy hamujący rozwój tej krainy.
(2025.12.19)

info

7  
  0
Elblongi lubią propagandę i obiecanki cacanki
(2025.12.19)

info

7  
  1
Zamień pro na ku. Protas
(2025.12.19)
On/polexit/nadaje u Putina
(2025.12.19)
Ciekawa jestem jak ty jesteś wyedukowany?, po wpisie sądząc to poziom szkoły podstawowej, pokaż mi swój dyplom ja ci pokażę swoje. Do jakich sukcesów osobistych doprowadziła ciebie twoja kreatywność, możesz się pochwalić i pokazać? Ja jestem gotowa.
(2025.12.19)
Motorówka i noszowy obiecywali 3 lata temu budowę portu. Do dziś nie wbito nawet sztycha łopaty. Jedynie konferencje i rolki na FB. KOwcy jak zwykle tylko gadają a nic nie robią. Dziwi mnie więc że Pan Rafalski jest w ekstazie? Śmiało należy twierdzić że gdyby PiS dalej rządził to ten port już by powstał a setki elblążan miało by szansę na pracę w tym porcie. Przypomnę że PIS zbudował gigantyczny przekop przez mierzeję w zaledwie 3 lata. KO obiecywało miliardy euro dla Elbląga z KPO które blokowali eurokomunisci bo im się Polski rząd nie podobał, pytam się więc gdzie są te pieniądze i dlaczego nic się w Elblągu nie buduje?
Wychodzimy z Uni (2025.12.19)

info

6  
  3
Myślę że gdy Polacy dojdą się władzy to obaj panowie dostaną zarzuty za blokadę rozwoju nie tylko miasta ale i Polski. Więzienia na nich czekają. Nie odpuścimy zablokowania rozwoju miasta.
Lolka (2025.12.19)
mieszkanie 60m2 w kredycie to nie jest sukces.
(2025.12.19)