UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Cieszy mnie to że coraz wiecej Polaków dostrzega konieczność jak najszybszego Polexitu. Jak widać w komentarzach coraz wiecej Polaków ma juz dość eurokomuny która tylko wychodzi nam bokiem. Polexit jest juz tylko kwestia czasu. Canzorzy portelu nie nadazaj z kasowaniem komentarzy. Ale jatka:) Chyba trzeba zwiekszyc czułość cenzury AI na niepoprawne POlitycznie frazesy i smnisjszyc oczka w sitach cenzury.
Deunizacja