UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z KO gdy PIS budowal przekop to protestowali ze przekop jest niepotrzebny bo przeciez mozna plywac przez Rosje. Te sowieckie szpicle nadal siedza w parlamencie zarowno Polskim jak i europejskim dzialajac na korzysc federacji rosyjskiej.

mówię sprawdzam

Anuluj