UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z KO gdy PIS budowal przekop to protestowali ze przekop jest niepotrzebny bo przeciez mozna plywac przez Rosje. Te sowieckie szpicle nadal siedza w parlamencie zarowno Polskim jak i europejskim dzialajac na korzysc federacji rosyjskiej.
mówię sprawdzam