UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cieszy mnie to że coraz wiecej Polaków dostrzega konieczność jak najszybszego Polexitu. Jak widać w komentarzach coraz wiecej Polaków ma juz dość eurokomuny która tylko wychodzi nam bokiem. Polexit jest juz tylko kwestia czasu. Canzorzy portelu nie nadazaj z kasowaniem komentarzy. Ale jatka:) Chyba trzeba zwiekszyc czułość cenzury AI na niepoprawne POlitycznie frazesy i smnisjszyc oczka w sitach cenzury.

Deunizacja

Anuluj