UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak przyjdą mądrzy inaczej od prezesa z nowogrodzkiej i będą rządzić przecież jeszcze jest co ukraść a w tym są najlepsi.

Emel

Anuluj