Wybrany wątek opinii
Elbląg to pisowskie miasto ściany wschodniej. Nie dziwi mnie że jesteśmy w ogonie. Mieszkańcy chcieli remontów kościołów a nie rozwoju. Ciemnogród jak w średniowieczu
Do moderacji
Odpowiedz
18
40
@Spisiony elblong - No nie wiem, w wyborach od zawsze wygrywali starzy komuniści. Missan jest pierwszy, który nie działał w aparacie PRL.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
@Spisiony elblong - "Elbląg to pisowskie miasto" - W co tak mocno uderzyłeś głową?
Do moderacji
Odpowiedz
9
0
@Spisiony elblong - Zdroeo ci sie w glowie pomieszalo.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0