Wybrany wątek opinii

Elbląg to pisowskie miasto ściany wschodniej. Nie dziwi mnie że jesteśmy w ogonie. Mieszkańcy chcieli remontów kościołów a nie rozwoju. Ciemnogród jak w średniowieczu
Spisiony elblong (2025.12.18)
@Spisiony elblong - No nie wiem, w wyborach od zawsze wygrywali starzy komuniści. Missan jest pierwszy, który nie działał w aparacie PRL.
Jajko (2025.12.18)
@Spisiony elblong - "Elbląg to pisowskie miasto" - W co tak mocno uderzyłeś głową?
(2025.12.18)
@Spisiony elblong - Zdroeo ci sie w glowie pomieszalo.
(2025.12.18)
Powrót do komentarzy