UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Miasto zagłodzone przez pis - Upadek naszego miasta trwa od końca komuny i z komunistami ktorzy są teraz przy korycie razem ze swoimi pociotkami i udają demokratów. Tu się nic nie dzieje i nie ma żadnego rozwoju oprócz budowy bloków mieszkalnych i marketów. Zarabiają całe klany, rodzinki i znajomi... i co zrozumiał?.... wątpię heh