UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Spisiony elblong - No nie wiem, w wyborach od zawsze wygrywali starzy komuniści. Missan jest pierwszy, który nie działał w aparacie PRL.

Jajko

Anuluj