40
17.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Fackt, olszczyn to obciach.
(2025.12.17)

info

4  
  1
@KapitanSzyderca - to tylko propisowski ujadacz
jawamkaczoraniewybieralem (2025.12.17)
@jawamkaczoraniewybieralem - Wiem, ale niech inni mniej zorientowani w temacie wiedzą, że to nie UM i UM praktycznie nie ma nic z tym wspólnego.
KapitanSzyderca (2025.12.17)
Co przeszkadza? Zwykka ludzka przyzwoitosc, chyba ci obca.
(2025.12.17)
Jak wolisz Olsztyn to się wyprowadź z Elbląga, dzięki nowemu rozkładowi będziesz mógł częściej do nas wracać i podziwiać co straciłeś.
(2025.12.17)
Zapytam dlaczego nadal nie ma wind na peronach. Dlaczego perony są nie przystosowane do niepełnosprawnych. Dlaczego perony są w dziadoskim stanie. Przykład peron nr 1 i ta kostka brukowa która niszczy kółka walizek i utrudnia jazde bagażem.
(2025.12.17)

info

3  
  2
@Jawamwójtaniewybierałem - No chłopie a za czyje ma jeździć, przecież on jeździ od zawsze, od zawsze go wybieracie, bo nawet jak nie chcecie to system wyborczy i tak go wybierze, bo miejsce na liście I cała ta układanka przecież od Was nie zależy. W Pendolino kawa smakuje lepiej I nie kołysze jak w motorówce a w samej Warszawie ? - Co tam jest to roboty? Łupieżowy siedzi cichutko jak g... w trawie, nowych krzykaczy pełno- nasz senator już sie nagadał, teraz tylko spokój, emeryturka leci, 13 za pasem, 14 jeszcze w portfelu I tylko jeszcze pyk, pyk z fajeczki duŝ, duś gołąbeczki - fajeczka ogródeczek, ławeczka pendolino I o co ci chodzi dziewczyno?
Klawe życie (2025.12.17)
Zaplecze uczelni UWM, to jest cel, jak już wiemy edukacja jest bardzo ważna, oceniając komentarze. Tak taka zmiana misja sens.
Elblążanin 1 (2025.12.17)

info

0  
  1
Portel blokuje Polska wigilia cudzoziemców mega słabe.
(2025.12.18)

info

0  
  0
A po co do olsztynkowa? Tam nic nie ma.
Jarek z Elbląga (2025.12.19)

info

0  
  0