Wybrany wątek opinii

Kolejny dowod na to ze samorzadowcy z elblaga jak i senatorowie, poslowie nie znaja potrzeb elblazan i sa kompletnie slepi i glusi na potrzeby naszego miasta. Należy ich jak najszybciej wypedzic z zajmowanych stanowisk i pozbawic egzystencji w polityce. Elblążanie wielokrotnie apelowali o koniecznosc zwiekszenia czestotliwosci polaczen do glownych wezlow komunikacyjnych czyli Tczewa i Malborka oraz zwiekszenia czestotliwosci polaczen z tych wezlow do Elblaga. Niestety nie zostalismy wysluchani. Powrot z Wrocławia czy Warszawy a nastepnie oczekiwanie w tczewie lub malborku na przesiadke do elblaga 45 minut i wiecej jest w obecnych czasach nie do przyjecia. Zamiast tego co jakis czas jurij motorowka zamieszcza na swoich socjalach zdjecie z pierwszej klasy pendolino na ktorym delektuje sie kawka lub jedzeniem. Oczywiscie on jedzie za nasze pieniadze. Jedzie do stolicy i nic nie robi.
Jawamwójtaniewybierałem (2025.12.17)
@Jawamwójtaniewybierałem - Nic nie robi? piszesz o Krasulskim? chociaż raz polexit się z tobą zgadzam
Jawamkaczoraniewybieralem (2025.12.17)
@Jawamwójtaniewybierałem - Sprawdziłeś już kto układa rozkład jazdy i na jakiej podstawie? To dość istotna wiedza i daleko odbiega od siania twojego defetyzmu i nagonki na UM.
KapitanSzyderca (2025.12.17)
@KapitanSzyderca - to tylko propisowski ujadacz
jawamkaczoraniewybieralem (2025.12.17)
@jawamkaczoraniewybieralem - Wiem, ale niech inni mniej zorientowani w temacie wiedzą, że to nie UM i UM praktycznie nie ma nic z tym wspólnego.
KapitanSzyderca (2025.12.17)
@Jawamwójtaniewybierałem - No chłopie a za czyje ma jeździć, przecież on jeździ od zawsze, od zawsze go wybieracie, bo nawet jak nie chcecie to system wyborczy i tak go wybierze, bo miejsce na liście I cała ta układanka przecież od Was nie zależy. W Pendolino kawa smakuje lepiej I nie kołysze jak w motorówce a w samej Warszawie ? - Co tam jest to roboty? Łupieżowy siedzi cichutko jak g... w trawie, nowych krzykaczy pełno- nasz senator już sie nagadał, teraz tylko spokój, emeryturka leci, 13 za pasem, 14 jeszcze w portfelu I tylko jeszcze pyk, pyk z fajeczki duŝ, duś gołąbeczki - fajeczka ogródeczek, ławeczka pendolino I o co ci chodzi dziewczyno?
Klawe życie (2025.12.17)
Powrót do komentarzy