UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak wolisz Olsztyn to się wyprowadź z Elbląga, dzięki nowemu rozkładowi będziesz mógł częściej do nas wracać i podziwiać co straciłeś.


Anuluj