UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zapytam dlaczego nadal nie ma wind na peronach. Dlaczego perony są nie przystosowane do niepełnosprawnych. Dlaczego perony są w dziadoskim stanie. Przykład peron nr 1 i ta kostka brukowa która niszczy kółka walizek i utrudnia jazde bagażem.