UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Jawamwójtaniewybierałem - No chłopie a za czyje ma jeździć, przecież on jeździ od zawsze, od zawsze go wybieracie, bo nawet jak nie chcecie to system wyborczy i tak go wybierze, bo miejsce na liście I cała ta układanka przecież od Was nie zależy. W Pendolino kawa smakuje lepiej I nie kołysze jak w motorówce a w samej Warszawie ? - Co tam jest to roboty? Łupieżowy siedzi cichutko jak g... w trawie, nowych krzykaczy pełno- nasz senator już sie nagadał, teraz tylko spokój, emeryturka leci, 13 za pasem, 14 jeszcze w portfelu I tylko jeszcze pyk, pyk z fajeczki duŝ, duś gołąbeczki - fajeczka ogródeczek, ławeczka pendolino I o co ci chodzi dziewczyno?

Klawe życie

Anuluj