UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zapytam dlaczego nadal nie ma wind na peronach. Dlaczego perony są nie przystosowane do niepełnosprawnych. Dlaczego perony są w dziadoskim stanie. Przykład peron nr 1 i ta kostka brukowa która niszczy kółka walizek i utrudnia jazde bagażem.