Wybrany wątek opinii
Co Wam malkontenci przeszkadza większa ilość połączeń z Olsztynem? Nie chcecie - nikt nikogo nie zmusza, by w tamtym kierunku jeździć. Ci co chcą, bądź muszą, z pewnością się ucieszą.
Do moderacji
Odpowiedz
5
9
Zwiększyć do Malborka, nie na zadupie.
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
Co przeszkadza? Zwykka ludzka przyzwoitosc, chyba ci obca.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0