Wybrany wątek opinii

Co Wam malkontenci przeszkadza większa ilość połączeń z Olsztynem? Nie chcecie - nikt nikogo nie zmusza, by w tamtym kierunku jeździć. Ci co chcą, bądź muszą, z pewnością się ucieszą.
(2025.12.17)
Zwiększyć do Malborka, nie na zadupie.
(2025.12.17)
Co przeszkadza? Zwykka ludzka przyzwoitosc, chyba ci obca.
(2025.12.17)
Powrót do komentarzy