19
15.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@rolnik z bogaczewa - Słyszał, słyszał... pełno tych bezwładnych, nieporadnych w urzędach, wodociągach, I w pociągach.. pełno ich na każdym szczycie, z dala widaĉ znakomicie, widać też ich na Chrobrego, na budowach I na mostach, jeden patrzy na drugiego, ludzie piszą to na postach, aby wzbudzić w winnych postrach, lecz niczego się nie boją, choćby niedzwiedz to dostoją, lecz on nigdy tu nie wyjdzie?.. a co zrobią kiedy przyjdzie?
Stary niedzwiedz mocno.... (2025.12.16)
@Wróg u bram - Nie sądzę żeby pis i konfa walczyły przeciw Rosji
(2025.12.16)
@Arek 14 - jak podają zdarzenie było o godzinie 20,nie wymagaj od strażaków, że w nocy wszystko będą widzieć, udrożnili drogę żeby ją odblokować, resztę można sprzątać później i nie koniecznie mają to robić strażacy
(2025.12.16)
@Wróg u bram - Wy naprawdę naiwnie wierzycie że Putin nie ruszy na zachód ? Czy już czekacie aż was wyzwoli od Unii ?
(2025.12.16)
Wypadek na prostej, dwupasmowej drodze? No to trzeba niezłe głupoty robić żeby do tego doprowadzić. Lepiej żeby ten typ w domu siedział.
(2025.12.16)
No to wierzcie dalej. Wkrótce się obudzicie. Jak spadną pierwsze rakiety i drony
3 światowa (2025.12.16)
@3 światowa - Coś wam to przypomina?
Historia zatacza koło (2025.12.16)
@Arek 14 - Straż nie jest od sprzątania drogi. Mogą ogarnąć tak żeby była przejezdna, zneutralizować wycieki, obsypać sorbentem plamy paliwa/oleju i tyle, a od uporządkowania jest zarządca drogi, w tym przypadki GDDKiA
Ploterek (2025.12.16)
@Ce - Zapytaj o stan techniczny sprzęgu na siodle. Mogło być jak piszesz, naczepa podskoczyła i to wystarczyło żeby wszystko się wyczepilo jeśli było zużyte lub nie wyregulowane. Jakby celowo ktoś wypiął siodło, to naczepa spadłaby już na parkingu.
(2025.12.17)