Wybrany wątek opinii
Nie ma czegoś takiego ze naczepa sie sama wypięła.
Ktos mógł celowo wysunąć zabezpieczenie z siodla gdzieś w pobliżu na parkingu. Jest uskok na wiadukcie podbiło wyleciała. Nie ma innej możliwości. Tylko czemu naczepa nie wyhamowała automatycznie skoro urwały sie przewody pneumatyczne. A poleciała w pas zieleni zablokowało ją i wywróciło
Do moderacji
Odpowiedz
8
3
@Ce - A o bezwładności słyszał?
Do moderacji
Odpowiedz
8
3
@rolnik z bogaczewa - Słyszał, słyszał... pełno tych bezwładnych, nieporadnych w urzędach, wodociągach, I w pociągach.. pełno ich na każdym szczycie, z dala widaĉ znakomicie, widać też ich na Chrobrego, na budowach I na mostach, jeden patrzy na drugiego, ludzie piszą to na postach, aby wzbudzić w winnych postrach, lecz niczego się nie boją, choćby niedzwiedz to dostoją, lecz on nigdy tu nie wyjdzie?.. a co zrobią kiedy przyjdzie?
Do moderacji
Odpowiedz
1
7
@Ce - Zapytaj o stan techniczny sprzęgu na siodle. Mogło być jak piszesz, naczepa podskoczyła i to wystarczyło żeby wszystko się wyczepilo jeśli było zużyte lub nie wyregulowane. Jakby celowo ktoś wypiął siodło, to naczepa spadłaby już na parkingu.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0