Wybrany wątek opinii
Wypadki się zdarzają każdemu - nic nadzwyczajnego. - i ci co siedzą w domu i nic nie robią - i też potrafią coś sp.....
Do moderacji
Odpowiedz
23
1
Wypadek na prostej, dwupasmowej drodze? No to trzeba niezłe głupoty robić żeby do tego doprowadzić. Lepiej żeby ten typ w domu siedział.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2