Wybrany wątek opinii

Wypadki się zdarzają każdemu - nic nadzwyczajnego. - i ci co siedzą w domu i nic nie robią - i też potrafią coś sp.....
(2025.12.15)
Wypadek na prostej, dwupasmowej drodze? No to trzeba niezłe głupoty robić żeby do tego doprowadzić. Lepiej żeby ten typ w domu siedział.
(2025.12.16)
Powrót do komentarzy