UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Ce - Zapytaj o stan techniczny sprzęgu na siodle. Mogło być jak piszesz, naczepa podskoczyła i to wystarczyło żeby wszystko się wyczepilo jeśli było zużyte lub nie wyregulowane. Jakby celowo ktoś wypiął siodło, to naczepa spadłaby już na parkingu.