UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Arek 14 - jak podają zdarzenie było o godzinie 20,nie wymagaj od strażaków, że w nocy wszystko będą widzieć, udrożnili drogę żeby ją odblokować, resztę można sprzątać później i nie koniecznie mają to robić strażacy