Ciężarówka zatarasowała S7

19
15.12.2025
Ciężarówka zatarasowała S7
Źródło: KMP Elbląg
Dziś (15 grudnia) ok. godz. 20 na S7 na wysokości Bogaczewa w kierunku Warszawy doszło do przewrócenia się samochodu ciężarowego. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Na miejsce przyjechała straż pożarna oraz policja. Jak informują służby, do zdarzenia doszło na wysokości zjazdu na Bogaczewo. Z samochodu ciężarowego odpięła się naczepa, która uderzyła w bariery. W naczepie znajdowały się 24 tony siarczanu sodu, kilka worków zostało uszkodzonych.

Obecnie na miejscu zdarzenia pracują trzy zastępy PSP, jeden zastęp OSP oraz dwa patrole policji. Powiadomiono także administrację Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, która administruje S7. Jeden pas ruchu w kierunku Warszawy jest zablokowany.

Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

red.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Najważniejsze że nikomu nic się nie stało.
Prawdziwy Polak (2025.12.15)

info

34  
  0
A czekaj tam jest ograniczenie poniżej 100 nawet 70
Szejk Ali (2025.12.15)

info

6  
  12
Wypadki się zdarzają każdemu - nic nadzwyczajnego. - i ci co siedzą w domu i nic nie robią - i też potrafią coś sp.....
(2025.12.15)
A straż nawet dokładnie nie posprząta jak zwykle, zostawią ma poboczu mnóstwo pozostałości, ale nagrody umieją sobie dawać. A gdzie jest kierownik akcji, boi się kolegom zwrócić uwagę że sprzątają niechlujnie, to siła nie kierownik jeśli nie umie dopilnować!!!!!
Arek 14 (2025.12.15)
uuu to teraz spożywka będzie się szybciej psuć, wędlina bez siarczanu sodu sama z lodówki wyjdzie
synrolnika (2025.12.15)

info

9  
  4
Dobrze, że psy nie zagryzły kierowcę! Bo w okolicy pół dziwnie się może zdarzyć!
(2025.12.15)

info

4  
  9
Najważniejsze są reklamy, nie ważne że niczego nie widać, ważne żeby grosz się zgadzał. Dziadostwo
pawEL456 (2025.12.15)

info

10  
  4
Nie ma czegoś takiego ze naczepa sie sama wypięła. Ktos mógł celowo wysunąć zabezpieczenie z siodla gdzieś w pobliżu na parkingu. Jest uskok na wiadukcie podbiło wyleciała. Nie ma innej możliwości. Tylko czemu naczepa nie wyhamowała automatycznie skoro urwały sie przewody pneumatyczne. A poleciała w pas zieleni zablokowało ją i wywróciło
Ce (2025.12.15)
@Ce - A o bezwładności słyszał?
rolnik z bogaczewa (2025.12.15)
"Musimy być gotowi poświęcić naszych synów i nasze córki aby się obronić przed Rosją "
Wróg u bram (2025.12.15)