UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@rolnik z bogaczewa - Słyszał, słyszał... pełno tych bezwładnych, nieporadnych w urzędach, wodociągach, I w pociągach.. pełno ich na każdym szczycie, z dala widaĉ znakomicie, widać też ich na Chrobrego, na budowach I na mostach, jeden patrzy na drugiego, ludzie piszą to na postach, aby wzbudzić w winnych postrach, lecz niczego się nie boją, choćby niedzwiedz to dostoją, lecz on nigdy tu nie wyjdzie?.. a co zrobią kiedy przyjdzie?
Stary niedzwiedz mocno....