UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Arek 14 - jak podają zdarzenie było o godzinie 20,nie wymagaj od strażaków, że w nocy wszystko będą widzieć, udrożnili drogę żeby ją odblokować, resztę można sprzątać później i nie koniecznie mają to robić strażacy