UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Arek 14 - jak podają zdarzenie było o godzinie 20,nie wymagaj od strażaków, że w nocy wszystko będą widzieć, udrożnili drogę żeby ją odblokować, resztę można sprzątać później i nie koniecznie mają to robić strażacy


Anuluj