Wybrany wątek opinii

A straż nawet dokładnie nie posprząta jak zwykle, zostawią ma poboczu mnóstwo pozostałości, ale nagrody umieją sobie dawać. A gdzie jest kierownik akcji, boi się kolegom zwrócić uwagę że sprzątają niechlujnie, to siła nie kierownik jeśli nie umie dopilnować!!!!!
Arek 14 (2025.12.15)
@Arek 14 - jak podają zdarzenie było o godzinie 20,nie wymagaj od strażaków, że w nocy wszystko będą widzieć, udrożnili drogę żeby ją odblokować, resztę można sprzątać później i nie koniecznie mają to robić strażacy
(2025.12.16)
@Arek 14 - Straż nie jest od sprzątania drogi. Mogą ogarnąć tak żeby była przejezdna, zneutralizować wycieki, obsypać sorbentem plamy paliwa/oleju i tyle, a od uporządkowania jest zarządca drogi, w tym przypadki GDDKiA
Ploterek (2025.12.16)
Powrót do komentarzy