UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie ma czegoś takiego ze naczepa sie sama wypięła. Ktos mógł celowo wysunąć zabezpieczenie z siodla gdzieś w pobliżu na parkingu. Jest uskok na wiadukcie podbiło wyleciała. Nie ma innej możliwości. Tylko czemu naczepa nie wyhamowała automatycznie skoro urwały sie przewody pneumatyczne. A poleciała w pas zieleni zablokowało ją i wywróciło

Ce